PHYTO COLOR

PHYTO COLOR

Trwała, pełna blasku koloryzacja z pigmentami roślinnymi
PHYTO COLOR 1 CZARNY

Naturalny kolor, blask i satynowa miękkość włosów - kobiety które używają PHYTO COLOR nie zamieniłyby go za nic na świecie!

Działanie

PHYTO COLOR łączy w sobie zaawansowaną technologię i wiedzę o roślinach dając intensywny, trwały i pełen blasku  kolor:  

  • pokrywa 100% siwych włosów już przy 1-szej aplikacji
  • zapewnia długotrwały i głęboki kolor

Pielęgnująca formuła PHYTO COLOR, dba o Twoje włosy i skórę głowy, minimalizując ryzyko alergii. Łatwy w aplikacji krem koloryzujący, nie spływa z włosów i pozwala na dokładne pokrycie od nasady aż po końce.

Składniki aktywne Phyto

Barwniki roślinne użyte w farbach PHYTO COLOR: drzewo kampeszowe, nachyłek barwierski, marzana barwierska, janowiec barwierski i brezylka - były stosowane już od czasów starożytnych ze względu na swoje właściwości koloryzujące. Wyjątkowa koncentracja tych barwników pozwala na uzyskanie naturalnego koloru ze świetlistymi refleksami.

Wzbogacona w ekstrakty roślinne formuła PHYTO COLOR głęboko odżywia włosy, jednocześnie chroniąc je i nadając im wyjątkową miękkość i blask.

Twórcy gamy produktów Phyto radzą

  • Rekomendowany do zastosowania przed wszystkimi zabiegami farbowania lub dekoloryzacji  HUILE D'ALES chroni włosy i skórę głowy.
  • Jeśli ilość siwych włosow jest większa niż 50% , aby uzyskać optymalny rezultat farbowania polecamy połączyć równe ilości wybranego koloru z refleksami,  z kolorem podstawowym, bez refleksów.