PHYTOKERATINE EXTREME
Keratynowy krem odbudowujący
Włosy bardzo zniszczone, łamliwe i suche

PHYTOKERATINE EXTREME

Delikatny, profesjonalny krem naprawia zniszczone włosy* i natychmiast odkrywa ich piękno. Wygładza, ułatwia ich dyscyplinowanie, stylizację i chroni przez puszeniem. Przywraca świetlisty blask oraz jedwabistą gładkość na długo. Zapobiega uszkodzeniom i rozdwajaniu się końcówek.

* włosy mniej zniszczone 91% (% satysfakcji. Test z udziałem 22 kobiet po 28 dniach używania)

Działanie

Ekstremalna naprawa włosów i głębokie odżywienie. Ochrona i dyscyplinowanie.

Krem przywraca włosom jedwabistą gładkość i świetlisty blask na długo. Wygładza je, ułatwia ich dyscyplinowanie, stylizację i chroni przed puszeniem.

 

Włosy są:

  • Mniej zniszczone : 91%
  • Błyszczące 95%
  • Miękkie 100%
  • Zdyscyplinowane 91%

(% satysfakcji. Test z udziałem 22 kobiet po 28 dniach używania)

Składniki aktywne Phyto

  • Roślinna keratyna złożona z 18 biomimetycznych aminokwasów dokładnie naśladujących naturalną strukturę keratyny włosa przenika do jego wnętrza, wypełniajac ubytki aminokwasow i zapewniając ich rekonstrukcję.
  • Odżywcze masło sapote i olej z baobabu mają wysoką zdolność uzupełniania brakujących lipidów, zapewniając wyjatkowy efekt odnowy włosów.
  • Masło sapote to pilnie strzeżony sekret skutecznej pielęgnacji włosów suchych. Jest dwa razy bardziej bogate w kwasy omega 6 niż masło shea. Ta wyjątkowa zawartość kwasów tłuszczowych sprawia, że włosy odzyskują wytrzymałość, stają się zregerowane i głęboko odżywione, miękkie i piękne.
  • Olej z mitycznego drzewa baobabu pomaga przywrócić ochronną warstwę hydrolipidową warstwę i międzykomórkowe spoiwo włókna włosa.

Sposób stosowania

Stosuj codziennie na suche włosy: 2 do 4 wyciśnięć pompki w zależności od gęstości i objętości włosów.
Można również stosować na wilgotne włosy przed stylizacją, modelowaniem lub prostowaniem jako dodatkową ochronę termiczną.
BEZ SPŁUKIWANIA

Twórcy gamy produktów Phyto radzą

Zacznij aplikację od końcówek i nakładaj krem aż do połowy długości włosów.