PHYTOMILLESIME
Maska upiększająca kolor
Włosy farbowane, z pasemkami i rozjaśniane

PHYTOMILLESIME

W ciągu pierwszych dni po koloryzacji włosy są miękkie i sprężyste, a ich kolor intensywny i pełen blasku. Jednak wraz z upływem czasu kolor blaknie, a włosy stają się matowe.

Wzbogacona w masło arganowe maska, głęboko naprawia i odżywia włókno włosa osłabionego podczas koloryzacji. Chroni kolor i zapobiega jego blaknięciu. Włosy są głęboko odżywione i zregenerowane, jedwabiście miękkie, a kolor podkreślony i pełen głębi.

Działanie

- REGENERUJE I ODŻYWIA WŁOSY

- CHRONI I PRZEDŁUŻA TRWAŁOŚĆ KOLORU

- UŁATWIA STYLIZACJĘ WŁOSÓW

- PODKREŚLA KOLOR I NADAJE BLASK

Składniki aktywne Phyto

  • Masło arganowe regeneruje i odżywia włókno włosa.
  • Ekstrakt z jabłka Red Love®, potężny antyoksydant, chroni włókno włosa przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wzmacnia włosy i przedłuża trwałość koloru.
  • Wyciągi z owoców i kwiatów jabłoni oraz ekstrakt z hibiskusa delikatnie wygładzają i scalają łuski włosów dodając im intensywnego blasku.

Sposób stosowania

Włosy cienkie:
Po umyciu osuszyć włosy ręcznikiem, a następnie nałożyć ilość preparatu wielkości orzecha laskowego na całą długość włosów aż po końcówki. Pozostawić na 2-3 minuty, następnie rozczesać i obficie spłukać.

Włosy grube:
Po umyciu osuszyć włosy ręcznikiem, a następnie nałożyć ilość preparatu wielkości orzecha laskowego na całą długość włosów aż po końcówki. Pozostawić na 5-10 minut, następnie rozczesać i obficie spłukać. W przypadku dostania się preparatu do oczu obficie spłukać letnią wodą.

Twórcy gamy produktów Phyto radzą

Sprawdź inne produkty tej gamy.