HUILE SUPREME
Wygładzający olejek do włosów suchych, grubych i niezdyscyplinowanych
Włosy suche i bardzo suche

HUILE SUPREME

Nieskończenie naturalne i zmysłowe, aż po same końce. Takie włosy zyskasz w mgnieniu oka po zastosowaniu naszych olejków. Dzięki swoim właściwościom naprawczym, odżywczym i rewitalizującym doskonale dyscyplinują włosy każdego dnia.

Wyjątkowy olej do głębokiego odżywiania i kontroli włosów suchych, grubych lub trudnych w ułożeniu. Unikalna koncentracja 99% naturalnych składników aktywnych. Olejek zachwycił swoimi efektami 82% badanych*

*Samoocena 110 kobiet po 28 dniach stosowania

Działanie

Dzięki wysokiej koncentracji ekstraktów roślinnych zapewnia intensywne odżywienie i ułożenie niezdyscyplinowanych włosów. Redukuje puszenie się włosów, regeneruje i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Włosy stają się gładkie i jedwabiste,  a skręt idealnie podkreślony.

Składniki aktywne Phyto

  • Naturalne oleje roślinne: makadamia, roślinny skwalan, olej z drzewka orleańskiego.
  • Huile Supreme zawierający 99% składników naturalnych i roślinnych, zapewnia odżywienie i kontrolę włosów niezdyscyplinowanych.
  • W 100% naturalny zapach.
  • Bez zawartości silikonów.

Sposób stosowania

Nakłdać na wilgotne lub suche włosy. Spryskać dłonie niewilką ilością olejku i rozprowadzić go na całej długości włosów, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Układać włosy jak zwykle. NIE SPŁUKIWAĆ.

Twórcy gamy produktów Phyto radzą

Idealny do włosów suchych, grubych i trudnych w ułożeniu.