PHYTOELIXIR
Szampon intensywnie odżywczy
Włosy suche i bardzo suche

PHYTOELIXIR

Włosy suche, pozbawione fizjologicznej równowagi, stają się porowate, tracą połysk i bardzo łatwo się plączą. Zaburzona równowaga sprawia, że włos nie może się naturalnie zregenerować i potrzebuje składników odżywczych dostarczanych z zewnątrz, by odzyskać piękno i blask.

Delikatnie pieniący się szampon, nie zawiera siarczanów i uwalnia na włosach prawdziwy eliksir cennych składników odżywczych, ożywiając je i wzmacniając - bez obciążania.

Działanie

Włosy natychmiast  odzyskują blask, stają się lśniące i niezrównanie miękkie, a efekt utrzymuje się wiele dni.
Delikatnie pieniący się szampon nie zawiera siarczanów. Ożywia i wzmacnia włosy, nie obciążając ich.

Składniki aktywne Phyto

PHYTOELIXIR stanowi połączenie dwóch niezwykłych składników odżywczych:

  • wosku z kwiatu narcyza o właściwościach regenerujących i kondycjonujących, który przenikając do włókien włosów odżywia je oraz zapewnia w jednej chwili naturalną miękkość,
  • oleju makadamia, skarbnicy składników odżywczych, o wysokiej zawartości cennego kwasu palmitooleinowego; zamknięty w chronosferach uwalnia się stopniowo, intensywnie nawilżając włosy i chroniąc je przez wiele dni; włosy są odmienione, zyskują niezrównaną miękkość i blask.

Sposób stosowania

Stosować na wilgotne włosy. Rozprowadzić szampon na całej długości włosów. Delikatnie masowac w kierunku nasady. Obficie spłukać. Stosować 2 razy w tygodniu. Dla uzyskania optymalnego efektu stosować łącznie z maską  Phytoelixir.

Twórcy gamy produktów Phyto radzą

Rytuał pielęgnacyjny Phytoelixir obejmuje działanie 3 uzupełniających się preparatów: szamponu, kremu myjącego i maski. PHYTOELIXIR - PRZYWRACA DO ŻYCIA BARDZO SUCHE WŁOSY NATYCHMIAST I DŁUGOTRWALE.