Zbyt cienkie, mało sprężyste, bez objętości... Twoje włosy nie są w dobrej formie?

BŁYSKAWICZNY POWRÓT DO OBJETOŚCI
WŁOSÓW W 3 KROKACH

Rytuał pielęgnacyjny HIT

aby utrwalić objętość włosów cienkich w 3 prostych i skutecznych krokach.

Szampon zwiększający objętość

Rozgrzewka wagi lekkiej

Ten płynny szampon w pięknym, przejrzystym kolorze czerwieni i o lekkiej konsystencjiłagodnie myje skórę głowy, tworząc delikatną jak chmurka piankę, obietnicę lekkości.. Ekstrakt z bambusa nadaje włóknom włosowymsiłęa wyciąg z krwawnika pospolitego i pięciornika kurzego ziela przywraca włosom sprężystość. Szampon daje wrażenie lekkości, a cienkie i płaskie włosy natychmiast zyskują objętość. Włosy są odmienione, odzyskują kształt i elastyczność.

GEST PIĘKNA PHYTO

Nałóż niewielką ilość produktu na zwilżoną skórę głowy. Masuj, a następnie spłucz wodą. Kolejne zastosowanie szamponu pomoże wzmocnić skuteczność zawartych w nim składników aktywnych.

ODKRYJ

Maska zwiększająca objętość

Intensywne wzmocnienie


Ten przejrzysty żel oniezwykłej, rozpływającej się konsystencji został stworzony po to, by zapewnić odpowiednią pielęgnację bez obciążania włosów cienkich i pozbawionych objętości. Połączenieekstraktu z bambusa oraz wyciągu z krwawnika pospolitego i pięciornika kurzego ziela zwiększaelastyczność włókna włosa. Włosy stają się łatwe do rozczesania i ułożenia, odzyskują kształt orazelastyczność i sprężystość.


GEST PIĘKNA PHYTO

Rozprowadź porcję produktu wielkości niewielkiego orzecha na zwilżone włosy na długości oraz na ich końcówki. Pozostaw na 2 do 3 minut, czas potrzebny na regenerację włókna włosowego..Rozczesz włosy, a następnie spłucz je obficie wodą.


ODKRYJ

Spray zwiększający objętość

Rozciąganie z efektem wsparciaTen lekki spray, obecny na rynku od 1986 r., to kultowy kosmetyk! Natychmiast nadaje objętość już u nasady,, jednocześnie zwiększając sprężystość i podtrzymując włosy. Jego sekret? Wyciąg z nasturcji i proteiny z grochu.. Ponadto spray zapewnia termoochronę i zabezpiecza włosy przed gorącym podmuchem suszarki. Włosy poruszają się lekko,, sprężyście i z gracją. Są uniesione u nasady, bez efektu usztywnienia.. Spray wzmacnia swoją skuteczność i dodaje maksymalnej objetości, podczas modelowania włosów na szczotkę.


GEST PIĘKNA PHYTO


Rozpyl kilkakrotnie u nasady oraz do połowy długości włosów odsączonych z nadmiaru wody. Rozczesz je, aby rozprowadzić produkt.Podsusz włosy, unosząc je u nasady palcami. Następnie przejdź do ułożenia włosów za pomocą szczotki do modelowania, aby dodatkowo zwiększyć objętość.


ODKRYJ

CZY WIESZ, ŻE...?
TWÓRCA MARKI PHYTO OPRACOWAŁ TECHNIKĘ MODELOWANIA NA SZCZOTKĘ

Modelowanie na szczotkę czy też brushing często wydaje się być jedyną metodą na zmysłowe włosy. Czy wiesz, że tę technikę opracował w 1964 r. Patrick Alès, , twórca PHYTO? 


„Pomysł przyszedł mi do głowy zupełnie nagle. A gdyby tak zamiast wałków przymocowanych do skóry głowy, mieć ruchomy wałek, który krok po kroku układałby każde pasmo we właściwym kierunku ?
To było to: tak powstał brushing !”

PRZEPIS PHYTO NA PEŁNE OBJĘTOŚCI WŁOSYSZAMPON/MASKA

Ekstrakt z bambusa

Dzięki bogactwu krzemionki, bambus przekazuje włóknom włosowym wszystkie swoje właściwości : objętość, odporność, elastyczność. Kora włosa odzyskuje utraconą materię, a sam włos staje się silniejszy i grubszy.

SZAMPON/MASKA

Wyciąg z krwawnika pospolitego i pięciornika kurzego ziela

Dzięki swym właściwościom ściągającym i tonizującym wyciąg nadaje włosom lekkość i sprężystość, na całej długości. Włosy zyskują objętość..

SPRAY

Proteiny z grochu

Zawarte w sprayu proteiny pozyskane z Pisum sativum, rośliny zaliczającej się do superżywności i bogatej w aminkwasy, nawilżają włókno włosa od wewnątrz. Te roślinne białka to prawdziwa pomocna dłoń – dają włosom cienkim i bez objętości niezbędne wsparcie.

SPRAY

Wyciąg z nasturcji

Nasturcja, piękny kwiat o delikatnych jak koronka płatkach i żywej pomarańczowej barwie, była tradycyjnie wykorzystywana ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.. Nasturcja znana jest także ze swojego działania tonizującego skórę głowy.

SPRAY

Ekstrakt z winogron

Pestki czerwonych winogron są bardzo bogate w proantocyjanidyny. Te taniny o działaniu przeciwutleniającym chronią włókno włosa przed stresem oksydacyjnym spowodowanym gorącym powietrzem z suszarki i odpowiedzialnym za zmiany w obrębie włókna.

JAK UZYSKAĆ „OBJĘTOŚĆ JAK Z SALONU FRYZJERSKIEGO”
W DOMU ZE SPRAYEM ZWIĘKSZAJĄCYM OBJĘTOŚĆ PHYTOVOLUME

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W TWOJEJ APTECE

Od momentu powstania marki w 1969 roku, PHYTO współpracuje z farmaceutami, aby zapewnić Ci specjalistyczną wiedzę na temat pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Ci eksperci podzielą się z Tobą wszystkimi poradami dotyczącymi produktów, których potrzebujesz.

Résultats pour votre recherche près de: Ma position Résultats pour votre recherche près de: (= formattedAddress =) Résultats pour votre recherche pour: (= filteredAddress =)

  • L'adresse n'a pas été reconnue, merci de la préciser.
  • Impossible de vous géo localiser.
  • Désolé mais aucun point de vente n'est disponible pour votre recherche: Ma position (= formattedAddress =)
  • Elargir ma recherche à: