„Nie wiem jak Ty,
ale ja muszę myć włosy
codziennie lub prawie codziennie”.

PHYTOPROGENIUM

WYJĄTKOWO ŁAGODNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY
DLA RÓWNOWAGI SKÓRY GŁOWY


Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. To doskonała definicja flory bakteryjnej skóry głowy. Niektóre bakterie, w przypadku regularnego oddziaływania na skórę głowy, mogą być przyczyną zachwiania jej równowagi. A zachowanie równowagi w obrębie mikroflory oraz jej środowiska jest kluczowe.

PROBIOTYKI I PREBIOTYKI TO BAKTERIE, KTÓRE DAJĄ ZDOROWIE !

Probiotyki – czyli "sprzyjające życiu" – to mikroorganizmy, które mają korzystny wpływ na zdrowie. Są one naturalnie obecne w niektórych produktach spożywczych.

Probiotyki Z kolei prebiotyki to cukry roślinne, które są stosowane jako pożywka dla dobroczynnych mikroorganizmów, w tym probiotyków. Ich zawartość w szamponie Phytoprogenium pozwala regulować mikroflorę skóry głowy i tym samym zachować jej równowagę.

KROK 1: ULTRA DELIKATNY I... INTELIGENTNY SZAMPON !

Szampon
o wyjątkowej delikatności

z kompleksem prebiotycznym

Codzienne mycie włosów zakłóca równowagę skóry głowy znacznie bardziej, niż nam się wydaje. A gdyby tak uspokoić skórę łagodnym szamponem i dobroczynnymi składnikami aktywnymi?

GEST PIĘKNA PHYTONałóż szampon na zwilżoną skórę głowy. Masuj, a następnie spłucz wodą. Kolejne zastosowanie szamponu wzmacnia skuteczność zawartych w nim składników aktywnych. Uważaj, formuła jest skoncentrowana – wystarczy niewielka ilość !

Odkryj

KROK 2: ULTRADELIKATNE MLECZKO UŁATWIAJĄCE ROZCZESYWANIE

Mleczko ułatwiające rozczesywanie
o wyjątkowej delikatności

z mleczkiem owsianym

Włosy? Uwielbiamy, gdy są długie, a nawet bardzo długie, elastyczne, o olśniewającym blasku – idealne do selfie. Jednak ktokolwiek pomyśli o długich włosach, pomyśli także o splątanych kosmykach, kołtunach i napięciu przy rozczesywaniu. Łatwe rozczesywanie to priorytet.

LGEST PIĘKNA PHYTO Po umyciu włosów szamponem odsącz je z nadmiaru wody, a następnie spryskaj na całej długości. Następnie rozczesz włosy, zaczynając od ich końcówek i przesuwając się ku górze się, aż do nasady.

Odkryj
"Auć to ciągnie!
Jak mogę zdyscyplinować moje
długie włosy i nadać im połysk?"
* *Najlepiej sprzedający się szampon PHYTO. Dane IMS - Europe 5 Pharma listopad 2018 r.

POCZUJ NIEZWYKŁĄ MIĘKKOŚĆ!

Łagodność i miękkość stanowią serce gamy PHYTOPROGENIUM
To zasługa dwóch naturalnych składników aktywnych, które nawilżają włókno włosa od nasady aż po końce.

Wywar z malwy

NAJDELIKATNIEJSZA WODA

Dzięki zawartości śluzu malwa zmiękcza i nawilża włókno włosa. Zgodnie z cechą charakterystyczną Phyto, wyciąg z malwy zastępuje wodę w recepturach PHYTOPROGENIUM i pozwala uzyskać unikalne formuły o aktywnym działaniu.

Mleczko owsiane

NAWILŻAJĄCY NAPAR

Bogate w nawilżające proteiny i lipidy mleczko owsiane zapewnia wyjątkową miękkość i natychmiast pomaga rozplątać włosy z właściwą sobie lekkością.