Już od czterech
dziesięcioleci
suplement diety
PHYTOPHANERE
zapewnia włosom
i paznokciom prawdziwy
zastrzyk energii.

PHYTOPHANERE

KOMPLETNY PROGRAM NADAJĄCY WITALNOŚĆ
OSŁABIONYM WŁOSOM I PAZNOKCIOM

Doskonałym uzupełnieniem suplementu jest szampon, który w duecie z suplementem zapewnia kurację IN & OUT * dla wszystkich, którzy chcą przywrócić energię włosom i paznokciom.

+ WIĘCEJ SIŁY
+ ZMNIEJSZONE WYPADANIE
+ WIĘKSZA WITALNOŚĆ
+ WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ
+ SZYBSZY WZROST


ODKRYJ

*IN&OUT : Od wewnątrz & od zewnątrz

Cienkie, delikatne,
słabe włosy,
osłabione
kruche,
rozdwojone paznokcie...
Włosy i paznokcie to odzwierciedlenie naszego stanu zdrowia.

Francuski termin „phanère” oznacza części ciała bogate w keratynę, mające głównie funkcję ochronną (włosy, paznokcie itp.).

Ich wzrost wymaga regularnego dostarczania składników odżywczych. Niedobór witamin i minerałów może więc mieć bezpośredni wpływ na jakość oraz wzrost włosów i paznokci.
DZIAŁAJ OD WEWNĄTRZ

Suplement diety

Włosy i paznokcie
Siła - Wzrost - Objętość

Preparat niezbędny dla pięknych włosów i paznokci od 1980 roku

Marka PHYTO wykorzystuje składniki odżywcze i wyciągi z roślin o sprawdzonym działaniu, które następnie łączy z minerałami i witaminami, dobierając ich optymalną koncentrację, aby oddziaływać na jakość włosów i paznokci.

GEST KURACJI PHYTO

Przyjmować 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano, popijając dużą szklanką wody

ODKRYJ
DZIAŁAJ OD ZEWNĄTRZ

Wzmacniający szampon rewitalizujący

Witalność - Siła - Miękkość

Codzienny szampon witaminowy

Formułę wzmacniającego szamponu rewitalizującego oparto na delikatnej bazie myjącej, dzięki czemu nadaje się do codziennego mycia włosów i skóry głowy. Aby nadać włosom piękny wygląd i witalność, kluczowe składniki suplementu diety - cynk oraz witaminy B5 i B6 – zostały połączone z wyciągami z miłorzębu i otrębów ryżowych oraz wywarem z kory chinowca, znanego ze swoich właściwości stymulujących.

GEST KURACJI PHYTO

Nałożyć niewielką ilość produktu na wilgotną skórę głowy. Wmasować, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, pozostawiając pianę na 2 do 3 minut. Dokładnie spłukać.

ODKRYJ

SKONCENTROWANA
FORMUŁA WZMACNIAJĄCA


Witaminy

Witaminy B2 i B5 wspierają wytwarzanie energi przez komórki.

Witamina B6 jest niezbędna do syntezy białek, a w szczególności cysteiny, będącej składnikiem keratyny.

Witamina B7 jest zaangażowana w przebieg metabolizmu aminokwasów. Witaminy C i E pomagają chronić cebulkę i wspierają mocne zakotwiczenie włosów.
Oleje naturalneOlej z ogórecznika, olej z kiełków pszenicy i olej z ryb wód zimnych zapewniają
zrównoważoną podaż niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, koniecznych do zachowania równowagi komórkowej i ich prawidłowego metabolizmu.

Naturalne ekstrakty

Bogate w witaminy i minerały drożdże piwowarskie, ekstrakt z otrębów ryżowych i ekstrakt z aceroli uzupełniają podaż składników odżywczych niezbędnych dla wzrostu włosów i paznokci.


Cynk

Ten mikroelement, najliczniej występujący w organizmie zaraz po żelazie, jest związany z produkcją białek takich jak keratyna. Wspiera on również komórki w prawidłowym dzieleniu się, a tym samym wspomaga wzrost włosów i paznokci. Jako antyoksydant chroni także przed stresem oksydacyjnym, a tym samym przed przedwczesnym starzeniem się cebulki.