Brak energii, zmęczenie, utrata objętości oraz gęstości włosów?

PHYTO NOVATHRIXENERGETYZUJĄCY LOTION DODAJĄCY GRUBOŚCI
WIĘCEJ WITALNOŚCI NA CO DZIEŃ!

Włosy także mogą objawiać spadek energii. Aby postawić je na nogi, Laboratoria PHYTOSOLBA stworzyły Energetyzujący lotion dodający grubości, kosmetyk bez spłukiwania, do stosowania na co dzień, zawierający 99% naturalnych składników, który przywraca włosom energię i widocznie zwiększa ich grubość i objętość..

Praktyczny, wydajny
i przyjemny w użyciu

ENERGETYZUJĄCY LOTION
DODAJĄCY GRUBOŚCI

Pożegnaj zmęczone włosy

Ten odświeżający i lekki płyn, nietłusty i nieklejący, to prawdziwy zastrzyk energii dla zmęczonych włosów, którym brak wigoru.
Jego wyjątkowe składniki aktywne stwarzają korzystne warunki dla wzrostu włosów, które są mocniejsze i bardziej odporne, a aktywna, modelująca włosy konsystencja natychmiast nadaje imwiększą objętość.
Na rezultaty nie trzeba długo czekać – włosy błyskawicznie odzyskują energię, stają się bardziej odpornei łatwiejsze do ułożenia.
Preparat idealnie nadaje się do stosowania naprzemiennie z Globalną kuracjąprzeciw wypadaniu włosów PHYTONOVATHRIX lub jako jej uzupełnienie.

GEST PIĘKNA PHYTO Wyjątkowo łatwy w użyciu! Wystarczy codziennie rozpylić 6 razy na suchą lub wilgotną skórę głowy i energicznie wmasować, aby ułatwić wnikanie produktu. Na zakończenie spryskać 2 do 3 razy włosy na długości, co znacznie ułatwi rozczesywanie. Bez spłukiwania.

PROSTY GEST I NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Wyniki potwierdzone klinicznie
już od chwili zastosowania*

Włosy są wzmocnione,
bardziej odporne:
:
72%

Włosy zyskują nową energię: :
66%

Włosy zyskują
en objętość w momencie aplikacj
72%

Włosy
łatwiej się rozczesują: :
89%

*Badanie kliniczne z udziałem 43 ochotników przez 14 dni – codzienne stosowanie – % satysfakcji.

WZMACNIAJĄCE DZIAŁANIE PROSTO Z MOCY ROŚLIN

Komórki macierzyste Globularia

Komórki macierzyste pozyskiwane są z małego kawałka liścia Globularia. Chronią mieszek włosowy przed stresem oksydacyjnym, który wpływa na jakość włókna włosowego.

Ekstrakt z tulipana

Ekstrakt z tulipana odtwarza zdrowe środowisko, które przyczynia się do lepszego zakotwiczenia włosa..

Hydrolizat łubinu

Hydrolizat łubinu wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy..

Wyciąg ze skrzypu

Działanie ściągające skrzypu upiększa włosy na dwa sposoby: napina skórę, dzięki czemukorzystnie wpływa na zakotwiczenie włosa, i domyka łuski włosowe, dając efekt gładkości.