Szczotkowanie, prostowanie, stylizacja na gorąco – włosy narażane są na wiele szkodliwych czynników.

PhytoKeratine

NOWA GENERACJA
PIELĘGNACJI ODBUDOWUJĄCEJ
DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I ŁAMLIWYCH

Matowe, szorstkie, rozdwojone, niemożliwe do rozczesania… Twoje włosy są skazane na łamanie?
Sięgnij po kurację odbudowującą PHYTOKERATINE i odzyskaj miękkie i elastyczne włosy na całej długości !

INNOWACYJNA ROŚLINNA KERATYNA
ZNAK PHYTO

TEST DZIAŁANIA ODBUDOWUJĄCEGO PEŁNEGO RYTUAŁU PhytoKeratine


Włosy w grupie kontrolnej, niepoddane kuracji


Włosy zniszczone, po zastosowaniu pełnego rytuału PHYTOKERATINE

NAJPOTĘŻNIEJSZE
DZIAŁANIE ODBUDOWUJĄCE*

Po raz pierwszy Laboratoria Phytosolba stworzyły własną roślinną keratynę, najbliższą naturalnej keratynie występującej we włosach.

Wyselekcjonowano 3 główne składniki: roślinne proteiny z quinoa, łubinu i grochu o działaniu nawilżającym i odbudowującym. Połączone ze sobą aminokwasy pochodzące z tych roślin tworzą profil porównywalny z profilem keratyny obecnej we włosach. Aminokwasy przedostają się do wnętrza włosa i wypełniają ubytki osłabiające włosy. Łuski włosowe są wygładzone, a woda pozostaje we wnętrzu włosa, który odzyskuje optymalne nawilżenie.

REZULTAT: DZIAŁANIE ODBUDOWUJĄCE

Roślinna keratyna odbudowuje włosy, dzięki czemu stają się mocniejsze i odzyskują elastyczność i blask.

*wśród preparatów PHYTO

KURACJA ODBUDOWUJĄCA, KTÓRA PRZYWRACA SIŁĘ I ELASTYCZNOŚĆ
ZNISZCZONYM I ŁAMLIWYM WŁOSOM

1.Mycie


Szampon odbudowujący

z ekstraktem z fiołka trójbarwnego

Lekka i delikatna pianka, która oczyszcza włókno włosa, jednocześnie pielęgnując spragnione włosy dzięki roślinnej keratynie oraz ekstraktowi z fiołka trójbarwnego. Nawet najbardziej wrażliwe włosy natychmiast zyskują elastycznoś i gładkość.

GEST PIĘKNA PHYTO

Nałóż niewielką ilość produktu na zwilżoną skórę głowy. Masuj, a następnie spłucz wodą. Kolejne zastosowanie szamponu, pomoże wzmocnić skuteczność zawartych w nim składników aktywnych.

Odkryj

Maska odbudowująca

z roślinną keratyną

Ta kremowa maska z roślinną keratyną, ceramidami z ryżu i ekstraktem z fiołka trójbarwnego wnika w strukturę włosa i intensywnie ją odbudowuje. Mikroubytki są wypełnione, nawilżenie jest przywrócone, a łuski włosa idealnie wygładzone.

GEST PIĘKNA PHYTO

Po każdym myciu szamponem, rozprowadź porcję produktu wielkości orzecha na zwilżone włosy na całą długość oraz końcówki. Pozostaw na 1 do 2 minut jako odżywkę, aby ułatwić rozczesywanie, lub na 5 do 7 minut w ramach intensywnej pielęgnacji.

Odkryj

2.Odbudowa


3.Ochrona


Termoochronny spray
odbudowujący

z ekstraktem z winogron

Ten spray bez spłukiwania z roślinną keratyną i kwasem hialuronowym intensywnie nawilża włosy i sprawia, że stają się wypełnione, a zawarty w nim termoochronny ekstrakt z winogron chroni je przed niekorzystnym wpływem ciepła. Włosy są dobrze chronione, a przy tym odporne i jedwabiste jak nigdy dotąd.

GEST PIĘKNA PHYTO

Spryskaj zwilżone włosy na całej długości przed rozczesywaniem i układaniem. Używaj każdorazowo przed modelowaniem na szczotkę lub prostowaniem, aby ochronić włosy przed niekorzystnym wpływem ciepła.

Odkryj

3 PROSTE I NIEZBĘDNE KROKI

PRZEWAGA W ODBUDOWIE WŁOSÓW

Ceramidy z ryżu

Te zamknięte w inteligentnych mikrosferach roślinne ceramidy, tradycyjnie wykorzystywane przez kobiety w Japonii ze względu na ich właściwości nawilżające i zmiękczające, są stopniowo uwalniane tam, gdzie występują uszkodzenia włosa. Ceramidy działają jak cement – wygładzają łuski włosowe i wypełniają zmiany struktury w głębi włosa.

Ekstrakt z winogron

Bogaty w proantocyjanidyny - cząsteczki o silnym działaniu antyoksydacyjnym, wyciąg z winogron pinot noir, wykazuje naturalne właściwości termoochronne. Izoluje włókno włosowe od ciepła i chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez akcesoria do stylizacji, suszarkę do włosów, prostownicę.

Wyciąg z fiołka trójbarwnego

W formułach pielęgnacyjnych PHYTO ekstrakty roślinne, pozyskane w ekologiczny sposób, zastępują wodę dla jeszcze większego wysycenia składnikami aktywnymi. Ekstrakt z fiołka trójbarwnego został wybrany ze względu na swoje właściwości zmiękczające i nawilżające.